Forum

ASSIST, AMERICA'S ARMY COMMUNITY - RELIVE THE GLORY DAYS OF AMERICA'S ARMY 2.5

Author Topic: was banned  (Read 3808 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kostek22

was banned
« on: Monday, July 23, 2012, 05:50:52 AM »
Sup Guys, i have ban and i dont know what i must do .. i want play and i cant.. and why i have ban? sry for bad english..

Offline [Majestic]tidididi

Re: was banned
« Reply #1 on: Monday, July 23, 2012, 06:22:47 AM »
Jesteś z Polski?

Offline kostek22

Re: was banned
« Reply #2 on: Monday, July 23, 2012, 07:13:12 AM »
owszem, jestes w stanie mi  pomoc? uwielbiam te gre i chcialbym w nia grac bez konca ale nie moge.. prosze o pomoc :)

Offline [Majestic]tidididi

Re: was banned
« Reply #3 on: Monday, July 23, 2012, 07:22:30 AM »
Musisz zamieścić w tym temacie coś takiego:

Required Information,
- Player Name
- Battletracker ID
- Reason

tłumaczenie:

Wymagane informacje
- Nazwa gracza
- Numer Identyfikacyjny konta na Battletracker
- Powód bana

Generalnie dlaczego nie możesz grać? Pojawia się jakiś komunikat, czy coś? Możesz wejść na serwer?

Przekopiuj sobie tą wersję angielską, uzupełnij, wklej, ja przetłumaczę. Postaram Ci się również na bieżąco tłumaczyć to co Ci odpiszą.

This guy can't speak english well. I will try to help him with translating his polish words.

« Last Edit: Monday, July 23, 2012, 07:31:29 AM by [Majestic]tidididi »

Offline kostek22

Re: was banned
« Reply #4 on: Monday, July 23, 2012, 08:47:09 AM »
Z góry dziękuję za pomoc :) otóż już kiedyś grałem w tę grę i to dość długo.. postanowiłem pokombinować i dostałem bana za używanie bota, którego nawet nie odpaliłem.. wydaje mi się, że jest to wina zainstalowanej kiedyś wersji 2.5, w której chciałem wprowadzać niedozwolone zmiany.. nie pobierałem gry przez 25assist program tylko dałem opcje "find", po czym zostały przekopiowane zmienione pliki.. poza tym gdzie znajdę ID? nie mogę tego znaleźć.. Pozdrawiam :)

Offline [Majestic]tidididi

Re: was banned
« Reply #5 on: Monday, July 23, 2012, 08:58:55 AM »
Z góry dziękuję za pomoc :) otóż już kiedyś grałem w tę grę i to dość długo.. postanowiłem pokombinować i dostałem bana za używanie bota, którego nawet nie odpaliłem.. wydaje mi się, że jest to wina zainstalowanej kiedyś wersji 2.5, w której chciałem wprowadzać niedozwolone zmiany.. nie pobierałem gry przez 25assist program tylko dałem opcje "find", po czym zostały przekopiowane zmienione pliki.. poza tym gdzie znajdę ID? nie mogę tego znaleźć.. Pozdrawiam :)

Jak zalogujesz się w programie Assist, ID znajdziesz w zakładce Stats lub coś tam podobnego.

Wspomniałeś o niedozwolonych zmianach. Co to za zmiany? W plikach konfiguracyjnych gry? Musisz pisać wszystko, ze szczegółami, przede wszystkim szczerze. Jak powiedziałem- postaram Ci się pomóc. Jeśli jednak faktycznie próbowałeś "wspomagaczy", niestety ale moja pomoc nic nie da.

Po prostu napisz prawdę, jeśli do tej pory jeszcze tego w powyższej wypowiedzi nie zrobiłeś. Nic nie tracisz.

Jak znajdziesz ID uzupełnij proszę listę którą podałem Ci powyżej.
« Last Edit: Monday, July 23, 2012, 09:02:35 AM by [Majestic]tidididi »

Offline kostek22

Re: was banned
« Reply #6 on: Monday, July 23, 2012, 10:48:15 AM »
Required Information,
- yoshikotsu
- 904396
- Bot

Wklejałem przerobione pliki map i nie usuwałem tego.. to juz niegdy nie zagram w AA?

Offline [Majestic]tidididi

Re: was banned
« Reply #7 on: Monday, July 23, 2012, 10:58:18 AM »
Required Information,
- yoshikotsu
- 904396
- Bot

TRANSLATION:

Quote
I used to play America's Army for long time in the past. I've tried to paste modded map files in past, so I guess that could cause ban. I didn't download aa25assist application, I used "Search" option then copied files.

To już nigdy nie zagram?

Tego nie wiem. Czas pokaże.

Offline [Majestic]tidididi

Re: was banned
« Reply #8 on: Monday, July 23, 2012, 12:27:49 PM »
Tidi pomieszałeś :)

Popraw proszę jeśli coś pomyliłem.

Offline kostek22

Re: was banned
« Reply #9 on: Monday, July 23, 2012, 14:51:24 PM »
owszem pobralem aa25assist ale nie sciagalem przez program plikow gry tylko wybralem opcje "find" i oznaczylem stare pliki gry.. w takim razie bd cierpliwie czekal.. nie mialem zamiaru niczego nieozwolonego uruchamiac.. jeszcze raz dziekuje za pomoc.. nie wiem jak sie odwdziecze.. uwierz mi ze w nic innego nie gram, dlatego też chcialbym nadal grac w te gre.. pozdrawiam :) a jak usune program i dane gry? i zmienie ip? ruszy?

Offline BiG_SerGiO

  • Administrator
  • Epic Poster
  • *
  • Posts: 2,232
  • "I got soul but i'm not a soldier..."
    • View Profile
    • Portuguese Warriors
  • AA: [PTwars]b!6
Re: was banned
« Reply #10 on: Monday, July 23, 2012, 16:09:17 PM »
BT id is wrong, correct one is: 819336
But no appeal will be accepted as he was caught using shadowbot:
Quote
2012-07-13 16:30:09 | Client Violation | 819336 | 78.8.20.90 | yoshikotsu | AutoLoad=(MenuClassName="US_Weapons.theundetectedloadingline",bPreInitialize=True)
"Three things can not hide for long: the Moon, the Sun and the Truth"?
Hmm?

https://vortexservers.com/clients/aff.php?aff=406

Offline [Majestic]tidididi

Re: was banned
« Reply #11 on: Monday, July 23, 2012, 16:40:13 PM »
Niestety, nie zostaniesz odbanowany.

Powód: wykryty Shadowbot.

Offline kostek22

Re: was banned
« Reply #12 on: Tuesday, July 24, 2012, 04:48:27 AM »
niee... ale kiedy podmienialem ta mape o ktorej mowa w tej linijce.. czyli juz nie pogram nigdy? tylko nie to.. popros tego uzytkownika o szanse poniewaz nie chcialem tegu uzyc to byl star plik podmieniony kiedys.. popros prosze go o te szanse.. wspomnij o tym ze to jest wina starych plikow gry ktore kiedy podmienilem.. napisz ze jak jeszcze raz zdarzy sie cos takiego to juz na zawsze mnie zbanuja.. prosze o pomoc  Tididi :) i jeszcze raz dziekuje za wszystko :)

Offline pit-23

  • Loyal Member
  • ****
  • Posts: 760
    • View Profile
Re: was banned
« Reply #13 on: Tuesday, July 24, 2012, 06:06:16 AM »
Mógłbyś przynajmniej nie robić z nas idiotów, pisząc o jakiejś podmianie mapy. W tym przypadku ban niestety nie będzie zdjęty.

Offline kostek22

Re: was banned
« Reply #14 on: Tuesday, July 24, 2012, 08:23:02 AM »
eh.. nie robie.. podmienilem ta mape po czym dostalem bana i zaprzestalem grac, sciagnalem aa25assist i program przekopiowal stare pliki gry wraz z podmieniona kiedys mapa "uswepons.." nie mialem zamiaru odpalac jakichs botow czy czegokolwiek innego.. jak zmienie ip to bd mogł grac? bardzo mi zalezy zeby grac w te gre.. nie moge dostac szansy? tym bardziej ze nie mialem zamiaru uzywac tego swinstwa..

 

Download Assist

×

Download Game Client

Important: Battletracker no longer exists. However, old Battletracker accounts may still work. You can create a new 25Assist account here

Download Server Manager